Гліб Олександрович Норов

Партнер, адвокат

Контактні дані:

Тел. +38 (044) 536 15 63

Моб. +38 (068) 388 79 46

E-mail: hlib.norov@yefimov-partners.com

Персональний блог

Освіта: Диплом магістра права отримав у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана у 2013 році.

Основним професійним інтересом Гліба є захист інтересів довірителів у загальних, господарських та адміністративних судах. Формування правової позиції та доказової бази, врахування усіх деталей та нюансів, лаконічне донесення аргументів до суду – будьте певні, це та й більше Ви отримаєте, якщо звернетесь до Гліба. Судову роботу ми розглядаємо як особливу місію та мистецтво. Здійснюючи супровід господарської діяльності та користуючись усіма наданими законодавством можливостями, Гліб знаходить нестандартні та ефективні правові рішення для Клієнтів, що є представниками різних галузей господарювання, в тому числі при договірній роботі, співробітництві із іноземними партнерами. Не говоримо, що Ви не зможете зробити, а пояснюємо, як зробити те, чого Ви бажаєте. Державні закупівлі – специфічна сфера. Неодноразово виключно за допомогою правових інструментів Гліб зупиняв протиправні закупівлі, відстоював інтереси добросовісних учасників. Здійснюєте закупівлі або приймаєте участь у них? Із нами це буде значно простіше.

Гліб є автором понад 50 публікацій на правову тематику у виданнях «Бухгалтерія», «Головбух», «Довідник економіста» та інших.

Працює українською, работает на русском, works in English.