Традиційно, в господарській діяльності усі домовленості оформляються шляхом укладення відповідних договорів. Будь-який цивільно-правовий договір містить у собі права та обов’язки сторін, реалізація та виконання яких ведуть до виникнення у сторін, зокрема, податкових наслідків.
Саме тому, вже на стадії укладання договору, важливо знати та розуміти які, коли, на якій стадії та при настанні яких подій у сторін договору будуть виникати податкові наслідки.
Як показує практика, досягнення запланованих суб’єктами господарювання бізнесових цілей може досягатися за рахунок використання різних правових форм взаємовідносин. Метою податкового планування є вибір між різними варіантами діяльності для оптимального поєднання правових форм взаємовідносин виходячи з:

Мобільна версія сайту