Дата підготовки матеріалу: 2018-08-13

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

а знаєте, чим новий порядок реєстрації збільшення статутного капіталу ТОВ відрізняється від попереднього???

 

У Законі № 2275 зазначено і Мінюст роз’яснив (стор.2 Моніторингу), що спочатку учасники мають прийняти рішення, яким задекларувати максимальний розмір нового СК, потім не довше, аніж один рік, вносити додаткові вклади (при цьому не обов’язково повністю).

І лише потім вони зможуть визначитися з тим, який же розмір нового СК і яка частка кожного в залежності від того, хто і скільки «довклав». 

Переглядів: 16   Дата підготовки матеріалу: 2018-08-06

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

оскільки сьогоднішній наш Моніторинг у цікавому форматі, то й лист цей до нього буде у формі тесту на податкову кмітливість. Такий собі маленький квест.

 

Якщо фізична особа – підприємець зі своєї картки «перекине» гроші на картку фізичної особи – не підприємця, то кому податківці нарахують ПДФ і ВЗ:

Переглядів: 10   Дата підготовки матеріалу: 2018-07-30

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

спочатку суди, а потім і Мінфін визначилися з тим, що неістотні недоліки первинних документів не позбавляють їх статусу первинних документів. Не вистачає у цій компанії лише податківців. Але надія є, адже в Мінфіні працюють ті, хто керує податківцями.

 

Повертаючись до Мінфіну, слід віддати належне здоровому глузду цього органу, який переміг над формальним підходом податківців.

Переглядів: 39   Дата підготовки матеріалу: 2018-07-23

Автор статті: Олександр Єфімов

Мої вітання,

 

намагалися колись знайти додану вартість там, де її немає? А назвати якесь явище тим словом, яке саме це явище виключає, пробували?

Переглядів: 48   Дата підготовки матеріалу: 2018-07-16

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

КМУ затвердив ПОРЯДОК добровільного страхування відповідальності керівників та членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі (стор.2 Моніторингу від сьогодні). Те, від чого можна застрахуватися, – це різноманітні збитки: і від інвестиційної діяльності, і від зіпсованої репутації.

Переглядів: 58