Дата підготовки матеріалу: 2018-06-18

Автор статті: Олександр Єфімов

Мої вітання,

 

ДФС у своїй ІПК від 25 травня поточного року (стор.2 Моніторингу від сьогодні) дійшла висновку про те, що у ФОПа – платника ЄП, що надає комісійні послуги чи послуги транспортного експедирування, є два різних види доходів. Так, у Книзі обліку доходів такий ФОП має відображати всю суму коштів, яка надійшла на поточний рахунок платника податку та/або яку отримано готівкою, за такими договорами (перший вид), а «при заповненні податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця до доходу включається сума отриманої винагороди повіреного (агента)» (другий вид).

Переглядів: 14   Дата підготовки матеріалу: 2018-06-11

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

завжди дивувався «прямолінійності» дій виконавців. Наприклад, у банківській сфері. Банкіри знають, що сума прощеного боргу автоматично перетворюється у дохід боржника – фізичної особи, повідомляють про це податкові органи, а ті своєю чергою нараховують боржникам ПДФО 18% від суми прощеного боргу, та 1,5% військового збору. Позичальник, якому банк простив 100 000 грн. має сплатити в бюджет 19 500 податків. Особливо образливо це виглядає тоді, коли позичальник віддав банку те, на що він кредит власне і брав (квартиру чи авто). Виходить така ситуація: узяв кредит – купив квартиру – віддав квартиру банку, в якому брав кредит, – сплатив частину кредиту і відсотків – отримав від банку прощення боргу (в сумі, на яку квартира подешевшала в ціні) – і тепер маєш ще п’яту частину прощеного боргу сплатити як податки.   

Переглядів: 44   Дата підготовки матеріалу: 2018-06-04

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

класичне поняття «ДОДАНА ВАРТІСТЬ» в економічній теорії означає ту частину ВАРТОСТІ продукту, якастворена певним виробником. Вона є різницею між вартістю товарів та послуг, вироблених компанією (тобто виручка від продажу), і вартістю товарів і послуг, придбаних компанією у зовнішніх організацій. Так вважають класики економічної теорії.

 

А от в ДФС вважають, що таке розуміння є занадто вузьким і додана вартість може бути й там, де будь-яка вартість не створюється, а зникає

Переглядів: 48   Дата підготовки матеріалу: 2018-05-29

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю Вас,

 

хочу нагадати Вам, що ми надаємо адвокатські послуги. У доданих файлах окрім чергового Моніторингу Ви знайдете контактні дані наших адвокатів і помічників. Це на той випадок, який може статися дуже несподівано. І тоді Вам може знадобитися адвокат. Тож телефонуйте будь-кому з нас. Номери телефонів усіх наших адвокатів можете запам’ятати або зберегти у будь-якому зручному для Вас форматі.

Ми ж, своєю чергою, обіцяємо за необхідності поновлювати цей список.

 

І ще така історія: якось довелося у родинних справах спілкуватися з головним лікарем онкологічної лікарні. 

Переглядів: 50   Дата підготовки матеріалу: 2018-05-21

Автор статті: Олександр Єфімов

Тетяно, мої вітання,

 

якось мій друг на прохання його дітей, пообіцяв їм купити морозиво в супермаркеті за однієї умови: якщо вони знайдуть морозиво, виготовлене без пальмової олії.

А інший мій знайомий, який керує молочним виробництвом, якось у розмові про конкуренцію сказав: «Завдяки їй (конкуренції) ми навчилися робити згущене молоко без молока».

Переглядів: 86