Дата підготовки матеріалу: 2017-07-17

Автор статті: Олександр Єфімов

Наші вітання, 12 липня ВРУ прийняла у першому читанні Закон України, назва якого досить довга та, як на мене, дуже незрозуміла, якщо порівняти її зі змістом цього законопроекту: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення».

 

Переглядів: 63   Дата підготовки матеріалу: 2017-07-10

Автор статті: Олександр Єфімов

Наші вітання, таки спрацював механізм чиновницького боягузтва. Пп.20.1.9. ст.20 Податкового кодексу надає контролюючому органу право на застосуванняфінансових (штрафних) санкцій (штрафів) за порушення податкового чи іншого законодавства.

Переглядів: 58   Дата підготовки матеріалу: 2017-07-03

Автор статті: Олександр Єфімов

Наші вітання, вірус Petya.A дещо «урізноманітнив» наше життя. Комусь дісталося більше, а комусь менше. Але, мабуть, багатьом стало зрозуміло, наскількиуразливим є той віртуальний світ, в якому так зручно жити. Мабуть, зручність – це плата за уразливість, за ризик.

 

Переглядів: 133   Дата підготовки матеріалу: 2017-06-26

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаємо, варто лиш уявити собі, як треба боятися, що молоко збіжить, щоб дути на нього на холодне.

Переглядів: 165   Дата підготовки матеріалу: 2017-06-20

Автор статті: Олександр Єфімов

Наші вітання, у нас останнім часом складається враження, що влада з кожним днем все більше хоче «подружити» роботодавців з найманими працівниками, усе більше хоче щоб їхні стосунки були виключно «дружніми» і щоб вони ні в якому разі не хотіли посваритися.

Переглядів: 132