Дата підготовки матеріалу: 2018-04-23

Автор статті: Олександр Єфімов

Вітаю,

 

пробували колись поцікавитися у мобільного оператора про те, які додаткові послуги (включаючи контент-послуги) Ви нібито замовили і отримуєте? А послідкувати, куди з Вашого рахунку у мобільного оператора діваються кошти пробували?

Мабуть здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що такі послуги Вам вже деякий час надаються і Ви їх регулярно оплачуєте. По 2-3 грн. щодня. А може й більше.

Переглядів: 11   Дата підготовки матеріалу: 2018-04-17

Автор статті: Олександр Єфімов

Мої вітання,

 

завжди знав і завжди дивувався вмінню ДФС робити нібито логічні але абсурдні висновки. Логічні вони тому, що за контекстом ніби усе виглядає логічним. Абсурдні вони тому, що поза контекстом навіть уявити собі неможливо, як до такого висновку взагалі можна було дійти.

Переглядів: 26   Дата підготовки матеріалу: 2018-04-10

Автор статті: Олександр Єфімов

Мої вітання,

 

скажіть, будь ласка, якщо ВАМ щось не потрібно, але існує обов’язок це зробити, то воно стає ВАМ потрібним? А може стає ВАМ потрібним в залежності від того, хто саме цей обов’язок встановив?

 

Якщо на робочому місці ВИ повинні бути одягнені в одяг зеленого кольору, то для ВАС має значення, хто саме цей обов’язок для ВАС установив: законо- чи роботодавець? Чи має значення те, хочеться ВАМ чи не хочеться в такому разі вдягатися в зелене?

Переглядів: 49   Дата підготовки матеріалу: 2018-04-02

Автор статті: Олександр Єфімов

Мої вітання,

 

не риторичне запитання до ВАС: «Чи хотіли би ВИ мати позитивну історію платника податку?». І що саме для ВАС значить мати позитивну історію платника податків???

 

Глава 12 Євангеліє від Марка: «Прийшла одна вбога вдова і поклала дві лепти, тобто кодрант. 43 Покликавши учеників Своїх, Ісус сказав їм: істинно кажу вам, що ця вбога вдова поклала більше за всіх, хто клав у скарбницю, 44 бо всі клали з достатку свого, а вона із злиднів своїх поклала все, що мала, весь прожиток свій.»

Переглядів: 105   Дата підготовки матеріалу: 2018-03-26

Автор статті: Олександр Єфімов

Мої вітання,

 

в нашому законодавчому полі ВЖЕ з’явився новий закон із назвою «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Відповідно до п.3 Глави VIII «Прикінцеві та перехідні положення» протягом року з дня набрання чинності цим Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністющо не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом.

Переглядів: 141