Дата підготовки матеріалу: 2017-08-07

Автор статті: Олександр Єфімов

Видання в якому опубліковано: Цей сайт

Вітаємо, ДФСУ в індивідуальній податковій консультації дійшла цікавого висновку:  «кошти, витрачені найманим працівником у службових цілях для заправки транспортного засобу, шляхом здійснення розрахунків платіжною (паливною) карткою, отриманою від роботодавця, не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого працівника за умови дотримання усіх вимог, встановлених п. 170.9 ст. 170 ПКУ» (стор.2 Моніторингу).

Переглядів: 528    Рейтинг статті:



Дата підготовки матеріалу: 2017-12-18

Автор статті: Олександр Єфімов

Видання в якому опубліковано: Цей сайт

Вітаю,

 

пам’ятаєте такий анекдот про безпринципність адвоката:

Поставила просте запитання домогосподарці, економісту та адвокату про те, скільки буде 2+2.

Домогосподарка відповіла:

-          2+2 буде 4.

Економіст:

-          Швидше за все 4, але може бути й 3. Хвилиночку я за викладками звірюсь.

Адвокат закрив штори, приглушив світло, закурив сигару, м’яко опустився у крісло а, прискіпливо подивившись на співрозмовника, видихнув:

-          Скільки ви хочете, щоб було?

Переглядів: 121    Рейтинг статті:



Дата підготовки матеріалу: 2017-12-26

Автор статті: Олександр Єфімов

Видання в якому опубліковано: Цей сайт

Вітаю,

 

відповідно до п.44.1. ст.44 Податкового кодексу України платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених первинними документами.

Переглядів: 104    Рейтинг статті:



Дата підготовки матеріалу: 2017-12-29

Автор статті: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/ru/v2316323-08

Видання в якому опубліковано: http://zakon2.rada.gov.ua

                               

 

  МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 

                            Н А К А З 
29.12.2008 N 2316/5

Про реєстрацію адвокатського об'єднання

Переглядів: 130    Рейтинг статті:



Дата підготовки матеріалу: 2018-01-10

Автор статті: Олександр Єфімов

Видання в якому опубліковано: Цей сайт

Вітаю,

 

якось одна жінка у США позивалася до виробника «Нутелли» і вимагала відшкодувати шкоду, спричинену тим, що її син набрав зайвої ваги, вживаючи цей продукт. Суд відмовив їй у стягненні шкоди, пославшись на висновок експертів у галузі харчування. А експертний висновок полягав у тому, що «Нутелла» не шкідлива сама по собі, шкідлива та її кількість, яку дитина споживала понад норму, понад межуКожен продукт має свою межу, за якою він перетворюється у шкідливий.

Переглядів: 118    Рейтинг статті: