Чиї ж то витрати???

Дата додавання матеріалу: 2017-07-24

Вітаємо, досить дивно, які в ДФСУ уміють робити висновки там, де вони зовсім іншими мають бути.

 

В ІПК від 05.07.2017 р. N 983/6/99-99-15-03-02-15/ІПК (стор.2 Моніторингу) ДФСУ дійшла висновку про те, що додаткові транспортні витрати комісіонера, здійснені ним у межах договору комісії, є складовою частиною вартості послуги комісіонера. При цьому ДФСУ навіть не згадала про існування ст.1024 ЦКУ, відповідно до якої комісіонер має право на відшкодування витрат, зроблених ним у зв’язку з виконанням своїх обов’язків за договором комісії. З точки зору ЦКУ вказані транспортні витрати здійснюються комісіонером за рахунок комітента.

 

Цікаво, згадавши існування вказаної ст.1024 ЦКУ,  чи визнають податківці при перевірці такі витрати у складі витрат комісіонера, адже ЦКУ чітко вказує, чиї то мають бути витрати? Чи, не витримавши спокуси, донарахують податків через завищення комісіонером витрат?

Автор замітки: Олександр Єфімов

Переглядів: 217