Скільки коштує позитивна податкова історія?

Не риторичне запитання до ВАС: «Чи хотіли би ВИ мати позитивну історію платника податку?». І що саме для ВАС значить мати позитивну історію платника податків???Глава 12 Євангеліє від Марка: «Прийшла одна вбога вдова і поклала дві лепти, тобто кодрант. 43 Покликавши учеників Своїх, Ісус сказав їм: істинно кажу вам, що ця вбога вдова поклала більше за всіх, хто клав у скарбницю, 44 бо всі клали з достатку свого, а вона із злиднів своїх поклала все, що мала, весь прожиток свій

21 березня  ДФСУ листом  № 960/99-99-07-18 довела  Перелік показників, що визначають позитивну податкову історію платника податку, визначені нею та погоджені МФУ. Усі показники, що, на думку ДФСУ, свідчать про позитивну податкову історію, є кількісними: певні обсяги постачання; залишкова вартість основних засобів; сума сплаченого ЄСВ на одного працівника; перевищення загальної суми ЄСВ, податків і зборів межі у 5 млн. грн. та ін…

І жоден з показників, на які орієнтуватимуться в ДФС, не свідчить про чесність, порядність, добросовісність платника податку. Мабуть не в ціні вони наразі.

Виходить, що позитивну податкову історію можна просто купити. Як можна було купити індульгенцію у середньовіччі і грішити собі далі.

Залишилося лише очікувати на якусь рекламну акцію від ДФС, коли позитивну податкову історію можна буде купити з великою знижкою.