Найманий працівник як джерело підвищеної небезпеки

Мої вітання,

у цивільному праві є феномен, який називається «джерело підвищеної небезпеки». Це може бути майно, сам факт володіння яким уже створює небезпеку. І от, на мою думку, у таке джерело поступово перетворюється найманий працівник. Відмінність лише в тому, що класичне джерело підвищеної небезпеки створює цю небезпеку не стільки для його володільця, скільки для оточуючих. Найманий же працівник створює підвищену небезпеку для самого роботодавця.

Наприклад, працівник, який працює у режимі скороченого робочого часу, напише скаргу про те, що він «перепрацьовує» годину-дві на день. І не тому, що він дійсно «перепрацьовує», а тому, що у нього поганий настрій і він вирішив, що у цьому винен роботодавець…

А якщо найманий працівник дуже просив роботодавця не оформляти трудові відносини із ним, щоб не втратити право на субсидію чи право на отримання допомоги по безробіттю? Уявляєте, які будуть наслідки, якщо такий працівник раптом виявиться невдоволеним якимось вчинком роботодавця і який штраф матиме заплатити роботодавець за такого неоформленого працівника. І це навіть, якщо роботодавець зможе доказати, що усе це сталося на прохання самого працівника…

А тут ще й влада на цьому увагу акцентує: 5 вересня Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/detinizaciya-rinku-praci-ye-odnim-z-golovnih-zavdan-na-shlyahu-rozvitku-ekonomiki-ukrayini-ta-zahistu-prav-lyudej).

Саме час зайнятися бізнесом з виготовлення табличок для роботодавців: «Обережно! Найманий працівник!». Як гадаєте, користуватимуться попитом?

Читати Моніторинг