Компанією керує власник, якому не виплачується заробітна плата: чого чекати

Вітаємо Вас!

Будь-який бізнес потребує управління. Форми та способи такого управління можуть бути найрізноманітнішими. Іноді власники бізнесу для цього запрошують найманих осіб, а іноді вони самі безпосередньо здійснюють свої права щодо управління компанією.

При цьому, якщо у випадку з керівником-найманим працівником потрібно платити заробітну плату та податки, то, коли власники самі працюють як директори, можна обійтись без виплати заробітної плати, тобто, власник може керувати компанією на безоплатній основі.

Здавалось би, що особливого у тому, що компанією керує власник, якому не виплачується заробітна плата. З точки зору бізнесу – нічого, оскільки свобода підприємницької діяльності та чинне законодавство дозволяє бізнесмену на власний розсуд визначати, як саме йому ефективніше здійснювати управління. Проте, бізнес є суспільною діяльністю, регулювання якої здійснює держава в особі її державних органів, та, власне, яким, як виявилось, не завжди до вподоби така «самодіяльність» підприємців.

Так, досить часто державні органи (як правило, це Держпраці та податкові органи) негативно реагують на випадки, коли власник починає безпосередньо керувати компанією без отримання зарплати. При цьому, як правило, висуваються дві претензії: перша – компанія нібито порушує вимоги законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати, друга – компанія не сплачує податки із заробітної плати. Іншими словами, державні органи не погоджуються з тим, що власник бізнесу може безпосередньо керувати компанією на безоплатній основі.

Про причини такого непогодження можна довго говорити, проте, як результат, бізнесу доводиться відстоювати свої права у суді. На щастя, судова практика складається на користь підприємців. І ось одне з останніх судових рішень, яке допоможе власникам у відстоюванні їх прав на власний розсуд визначати форми та спосіб управління їхнім бізнесом: постанова Восьмого апеляційного адміністративного суду від 14.03.2019 у справі № 857/1476/19. Зокрема, у цьому судовому рушенні суд сказав, що відносини, які виникають при виконанні засновником функцій директора підприємства без укладання трудового договору є корпоративними, а отже відсутній обов’язок укладати трудовий договір, нараховувати та сплачувати заробітну плату.

Додатково хотілося б зазначити, що, окрім сподівань на використання позитивної судової практики, доцільно заздалегідь належним чином підготуватися та правильно документально оформити факт того, що власник самостійно та безпосередньо буде  управляти підприємством. Зокрема, потрібно правильно оформити рішення власника (протокол) та доцільно було б внести відповідні положення до статуту підприємства. Якщо Вам буде потрібна допомога з цих питань, будь ласка, звертайтеся, ми з задоволенням Вам допоможемо!

Сергій Єфімов, адвокат

Підписатись на Моніторинг