Як оскаржити нарахування ЄСВ ФОПам: позиції Верховного Суда та нововведення законодавства

Вітаємо Вас!

У 2017 році були внесенні зміни до законодавства в частині сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) фізичними особами-підприємцями, відповідно до яких ФОПів було зобов’язано сплачувати ЄСВ у мінімальному розмірі навіть за відсутності доходу від підприємницької діяльності.

Наслідки цього закону стали проявлятися останні 2 роки, а особливо у травні цього року, коли Приватбанк почав масово блокувати рахунки ФОПам, щодо яких відкрито виконавче провадження на підставі вимоги податківців про сплату ЄСВ (вимога про сплату боргу (недоїмки).

Загалом ситуація виглядає так: особі приходить повідомлення з Приватбанку про те, що рахунки заблоковано на підставі накладення на них арешту в рамках виконавчого провадження, для вирішення питання пропонується звернутися до виконавчої служби. Після того, як особа звертається до виконавчої служби, з’ясовується, що хоча вказана особа і не здійснює вже більше 3-х років підприємницьку діяльність, навіть не подає звіти, податківці нарахували ЄСВ за період, починаючи з 2017 року, і зараз у такої особи наявний борг у розмірі 20 000-30 000 грн. (в залежності від періоду нарахування).

Верховний Суд вже неодноразово висловлював свою позицію щодо такого подвійного нарахування ЄСВ ФОПам, самозайнятим особам.

Так, відповідно до правового висновку Верховного Суду якщо особа перебувала одночасно у трудових відносинах і була ФОПом, при цьому роботодавець сплачував за таку особу мінімальний ЄСВ, а сама особа як ФОП не здійснювала діяльність і не отримувала підприємницького доходу, то така особа не зобов’язана сплачувати ЄСВ як ФОП, а мета ЄСВ досягається за рахунок його сплати роботодавцем. Інше тлумачення норм закону спричиняє подвійну його сплату (безпосередньо особою та роботодавцем), що суперечить меті запровадженого державою консолідованого страхового внеску.

При цьому, податківці повністю ігнорують таку позицію Верховного Суду, продовжують незаконно складати та надсилати податкові вимоги про сплату ЄСВ, хоча відповідно до ч. 5, 6 ст. 13 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Отже вищевказані висновки Верховного Суду є обов’язковими і для податкового органу.

Для врегулювання вказаної ситуації було прийнято Закон України від 13 травня 2020 року № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників», яким вносяться зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Так, вказаним Законом закріплено 2 положення, які вирішують ситуацію, що склалася:

  • Звужено коло платників ЄСВ, а саме, визначено, що з 1 січня 2021 року:
  • особи, які провадять незалежну професійну діяльність, звільняються від сплати за себе ЄСВ за умови взяття їх на облік як ФОП та провадження ними одного виду діяльності одночасно як ФОП та як самозайнята особа;
  • ФОПи, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, які мають основне місце роботи, звільняються від сплати за себе ЄСВ за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено ЄСВ за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.
  • Визначено порядок списання нарахованого ЄСВ для ФОПів, самозайнятих осіб за період з 2017 року.

А саме, визначено, що підлягають списанню за заявою платника несплачені станом на день набрання чинності Законом № 592:

  • ЄСВ (крім ФОПів, які обрали спрощену систему оподаткування) за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592,
  • штрафи та пеня, нараховані на ці суми ЄСВ,

у разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та за умови подання протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом № 592 заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності; звітності за період з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592, заяви про зняття з обліку як платника єдиного внеску та звітності.

Після цього контролюючий орган протягом 15 робочих днів проводить камеральну перевірку, за результатами якої приймає рішення про списання суми недоїмки, штрафних санкцій і пені або вмотивоване рішення про відмову.

Контролюючим органом може бути прийнято рішення про відмову якщо за результатами перевірки буде встановлено, що:

– платник податків отримав дохід (прибуток) протягом періоду з 01 січня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 592;

– суми недоїмки, а також штрафи та пеня, нараховані на суми недоїмки, були в повному обсязі самостійно сплачені платником або стягнуті у порядку, передбаченому Законом № 2464.

Законом визначено, що нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафних санкцій і пені не підлягають поверненню.

З огляду на майже повну заборону перевірок під час карантину, відсутність коштів у держбюджеті є підстави вважати, що податківці не припинять приймати вимоги з ЄСВ, та навіть буде ще багато питань щодо фактичної реалізації списання нарахованого ЄСВ, штрафів, тому при наявності у Вас реєстрації як ФОП, відсутності діяльності, рекомендуємо перевірити стан податкового боргу, використати всі вказані інструменти для оскарження незаконно нарахованих сум ЄСВ.

Марина Костенко, Партнер, Адвокат

Підписатись на Моніторинг