Радіти? Чи сумувати?

Вітаю,

навряд чи Вам не відомо вислів про те, що не варто зарікатися від тюрми та від суми.

І от цей вислів у дії: на сайті Мінюсту з’явилося повідомлення Міністра юстиції про можливість скористатися новим сервісом платні камери в СІЗО. Навіть спеціальний окремий сайт з’явився https://online.minjust.gov.ua/kvsn/, де можна придбати послугу «сплата за користування платними камерами наперед». (стор. 2 нашого Моніторингу від сьогодні).

Суть цього сервісу в тому, що будь-яка особа, взята під варту, має право надати адміністрації СІЗО підтвердження оплати «Послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою протягом шести місяців з дня здійснення відповідного платежу. Оплату послуги можна здійснювати знеособлено та не вказуючи конкретний час перебування під вартою.

«Послуга діє протягом 6 місяців. Якщо протягом вказаного строку особа не буде взята під варту та не потрапить у СІЗО, кошти за невикористані дні будуть зараховані до спеціального фонду державного бюджету СІЗО у якості благодійної допомоги», – наголосив Міністр.

А мене цікавить от яке питання: якщо хтось отримає на день народження «подарунковий сертифікат» на оплату платної камери в СІЗО, він радітиме, що не було нагоди його використати, чи сумуватиме з цього приводу?

Олександр Єфімов,
Керуючий Партнер, доктор філософії права, доцент, адвокат, аудитор, член Науково-консультативної ради Верховного Суду

Підписатись на Моніторинг