Не знали чи навмисно???

Мої вітання,

на ресурсі ЗІР податківці роз’яснили, що до платників ЄСВ з числа ФОП, які забезпечують себе роботою самостійно, на період дії карантину не застосовуються штрафні санкції та не нараховується пеня за неповну сплату або несвоєчасну сплату сум ЄСВ.

Однак, адміністративну відповідальність за це порушення «забули» скасувати. А це, відповідно до ст.1651 КпАП від 510 до 2040 грн. (стор. 3 Моніторингу).

Та чи «забули» вони???

Замовити нашу консультацію, в один клік.

Олександр Єфімов,
Керуючий Партнер, доктор філософії права, доцент, адвокат, аудитор, член Науково-консультативної ради Верховного Суду

Підписатись на Моніторинг