Перерахунок щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці

Професію юриста можна порівняти із професією лікаря. Адже вона так само потребує постійного розвитку. Часті зміни в законодавстві, «ламання» та створення нової судову практику щоразу спонукають самовдосконалюватись, щоб бути в курсі всіх нововведень для надання якісної професійної допомогу Клієнту.

Якщо сьогодні немає підстав на законодавчому рівні вирішити Ваше питання, вони можуть з’явитися завтра, і навпаки. Тож, дуже важливо «іти в ногу з часом» та вчасно користуватися своїми правами.

Так, встановлення різних підходів до порядку обчислення розміру щомісячного довічного грошового утримання суддів тривалий час порушувало гарантії незалежності суддів. Нещодавно такі положення були визнані неконституційними та втратили чинність, і тепер законодавство не містить норм, які б по-різному визначали такий порядок.

Здавалося б нарешті все стало на свої місця, проте органи Пенсійного фонду України досі повідомляють про відсутність підстав для здійснення перерахунку щомісячного довічного грошового утримання суддям. Тому, значна їх частина і далі отримує тільки половину передбаченого законом утримання.

Ви теж серед них та не знаєте, як отримати належне?

Тоді ця інформація саме для Вас.

Ми знаємо вихід, маємо чіткий алгоритм дій та готові допомогти кожному у вирішенні подібної ситуації.

Якщо знайомо, звертайтесь!