Звільнення директора товариства без згоди власників

Свобода не може бути справжньою, якщо людина не буде знати, на що вона має право, а що є її обов’язком.

Але досить часто люди не розуміють, як цими знаннями скористатися та реалізувати їх на практиці. Для цього і потрібні юристи.

Ділимося результатами своєї роботи і надалі.

Нещодавно до нас звернувся Клієнт – директор ТОВ, який мав намір звільнитися, проте учасники не вчиняли ніяких дій з цього приводу.

Важливим моментом у зазначеній ситуації є те, що оскільки повноваження директора як посадової особи припиняються з моменту прийняття відповідного рішення загальних зборів та внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, то процедура звільнення директора із займаної посади не може вважатись завершеною внаслідок припинення лише трудових відносин з ТОВ. Тому, припиняти трудові відносини потрібно відразу у двох площинах.

Відразу зазначимо, що заяви про звільнення за власним бажанням та видачі наказу по закінченню чотирнадцятиденного строку про своє звільнення може бути недостатнім для остаточного припинення трудових відносин директора з ТОВ, враховуючи ситуацію, коли учасники ТОВ не прийняли рішення про звільнення цієї особи з посади директора.

Тож, чи має право директор звільнитися з посади, не отримавши згоди учасників?

Відповідь одна – має. Але для цього, як наголошує юрист Ірина Овдійчук, потрібно подбати про документи, що підтверджують перешкоджання звільненню чи бездіяльність з боку учасників.

Пам’ятайте, ми не тільки знаємо відповідь, але і знаємо перелік дій, які необхідно вчинити для реалізації права на звільнення.

Так, керівнику акційонерного товариства Партнер, адвокат Наталія Брожко вже допомогла (з рішенням ознайомтесь тут).

Звертайтесь, поділимось знаннями та допоможемо досягти бажаного результату.