Отримання пільг з оподаткування в рамках міжнародної допомоги

Чи достатньо міжнародної угоди про надання міжнародної технічної допомоги для реалізації права на звільнення товарів, робіт та послуг, що надаються в рамках такої угоди, від оподаткування і як скористатись такою “пільгою”?

Для відповіді на це питання Керівним Партнером Адвокатського об’єднання Олександром Єфімовим було підготовлено науковий висновок на замовлення Міжнародної організації з міграції.

В рамках юридичного супроводу даної організації, з метою реєстрації проєкту з надання міжнародної технічної допомоги у Кабінеті Міністрів України для звільнення від оподаткування, у науковому висновку було досліджено та розкрито правові підстави, в тому числі, передбачені міжнародними дво- та багатосторонніми угодами та принципами, для реалізації права на звільнення від оподаткування.

Також нагадуємо, що Адвокатська фірма “Єфімов та партнери” надає послуги щодо здійснення юридичного супроводу в рамках реєстрації проєктів надання міжнародної технічної допомоги у Кабінеті Міністрів України та правильного отримання пільг з оподаткування постачальниками товарів, робіт, послуг в рамках міжнародної допомоги.