Підготовка до перевірки з охорони праці

Перевірка Держпраці з охорони праці «на носі», а у Вас вимальовується купа запитань? Це не дивно, адже коло сфер, які можуть стати предметом перевірки, дуже широке, а законодавство з питань охорони праці налічує сотні нормативно-правових актів. Крім того, не встановлені обмеження для періоду, за який може проводитися перевірка з питань охорони праці.

Виявити наперед та усунути допущені порушення в роботі підприємства значно економніше, ніж оплачувати штрафи.

До того ж, це ще не вся зона ризиків. Лиш уявіть, що Ваше виробництво зупиниться взагалі або буде заборонено здійснювати певні роботи або надавати послуги. З такими вимогами Держпраці може звернутись до суду. Тож, саме такі заходи і є найбільш поширеними за наслідками перевірки дотримання охорони праці.

Саме тому залучення кваліфікованих фахівців дозволить Вам провести перевірку Держпраці з найменшими ризиками і матеріальними втратами, а також додасть впевненості при спілкуванні з перевіряючими.

Що ми можемо Вам запропонувати?

Повний комплекс послуг для успішного проходження перевірки Держпраці:

– консультації;

– аналіз наявної документації відповідно до вимог чинного законодавства;

– усунення виявлених недоліків документів;

– розробка проєктів документів, яких не вистачає;

– огляд приміщення на дотримання вимог техніки безпеки;

– супровід перевірки.

Наше Адвокатське об’єднання є командою юристів (адвокатів, аудиторів, податкових консультантів), які працюють на результат, мають багатий досвід спілкування з органами Держпраці, в тому числі у сфері супроводження перевірок та використовують широкий спектр способів захисту інтересів Клієнтів.

Пам’ятайте, ми можемо підключитися до перевірки на будь-якому етапі.

Скільки коштуватиме послуга?

Робота наших адвокатів вимірюється погодинного (1 год – від 2200 грн), ціна послуги коригується в залежності від обсягу виконання замовлення. Та в будь-якому разі ми не зможемо не домовитися!

Впевнені, що наш досвід буде Вам корисний. Переконайтесь і Ви!

За більш детальною інформацією звертайтесь до контактної особи – Овдійчук Ірини (iryna.ovdiichuk@yefimov-partners.com або +38 068 985 08 75).

Ірина Овдійчук,
помічник адвоката Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та партнери»

Підписатись на Моніторинг