Вживаються заходи захисту прав військовослужбовця

АО «АФ «Єфімов та Партнери» розпочато захист інтересів військовослужбовця щодо дотримання прав на медичну допомогу та матеріальне забезпечення.

До адвокатського обʼєднання звернувся військовослужбовець, який проходить службу в ЗСУ за призовом під час мобілізації.

Клієнт розповів, що після початку широкомасштабної збройної агресії рф, добровільно пішов до військомату та виявив бажання проходити службу в лавах Збройних Сил України.

Клієнт проходив службу в найгарячіших точках під цілодобовими обстрілами ворожої авіації та артилерії. За високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків військовослужбовець був нагороджений відзнакою.

Все змінилося, коли клієнт у результаті виконання бойових завдань отримав тілесні ушкодження, внаслідок чого він потребував медичної допомоги та не міг виконувати обовʼязки у своєму військовому підрозділі.

Клієнт неодноразово звертався до командування із повідомлення про погіршення стану здоров’я, але всі звернення були проігноровані.

Більше того військове командування повідомило клієнта, що отримання медичної допомоги – це його особиста справа і нехай він де хоче, там і проходить лікування. Військовослужбовцю довелося самостійно звернутися до звичайного лікувального закладу, на що військове керівництво відреагувало включенням його до осіб, які самовільно залишили військову частину та обмежили клієнта у матеріальному забезпеченні, почали погрожувати кримінальною відповідальністю.

За результатами вивчення наявних документів було підготовлено та направлено на адресу вищого військового керівництва і військової прокуратури скарги, які на даний час перебувають на розгляді.

Про результати вжитих заходів щодо відновлення порушених прав військовослужбовця повідомимо у наступних публікаціях.

Справою займається Старший Партнер АО Сергій Кишкань.