Чому вам слід працювати з нами. Причина №6

Вітаємо вас, наші шановні Клієнти!

Наступна причина працювати саме з нами та отримувати адвокатські послуги саме від нас. Причина № 6 з нашого списку пояснює, наскільки наш Клієнт відчуватиме наше піклування про нього:

«Клієнт має можливість зв’язатися з будь-яким нашим адвокатом в будь-який час доби. Ми не залишаємо клієнта наодинці з його питанням». 

Якось один американець мені пояснював, що вони слово професія застосовують винятково до лікарів, вчителів та… юристів. Усе інше вони називають словом «job». І пояснення було таке: юрист, так само як лікар та вчитель, не має вихідних та неробочого часу. Юрист має відповісти на телефонний дзвінок свого Клієнта в будь-який час, оскільки юридичні «пригоди», випадки та події трапляються не лише у робочі дні та в робочий час. Якщо Клієнту «боляче» в юридичному сенсі, то хіба у юриста може бути бодай-якась причина попросити Клієнта почекати день чи до ранку?

Тож ми працюємо так, що Клієнт має контакти усіх наших адвокатів і помічників, і когось у випадку необхідності він в будь-якому разі віднайде. Ми не залишаємо Клієнтів наодинці з їхніми юридичними питаннями: терміновими чи не дуже терміновими.

Щось дуже схоже на лікаря, правда? Коли щось болить, то про вихідний у лікаря взагалі не може бути мова. Але коли той біль – юридичний, то і ми не розповідаємо Клієнтам про неробочий час.

Хіба це не причина, щоб працювати саме з нами???

Олександр ЄФІМОВ, Старший Партнер