Як підприємству перемогти облгаз: практичний кейс

ВІДПОВІДАЄМО НА АКТУАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ:

Коли приходять працівники облгазу?

Що робити, коли представники облгазу заповнюють акт невстановленої форми?

Хто має входити до складу комісії з розгляду актів про порушення?

На які особливості розгляду акта про порушення маєте зважити?

Якщо ваше підприємство споживає природний газ або тільки має намір вступити в ділові відносини з облгазом, то не відкладайте далеко цю публікацію. Бо хотіли б ви того чи ні, а вона вам знадобиться.

Як не обирають біологічних батьків, так і не обирають облгаз (оператора ГРМ), що здійснює розподіл природного газу. Адже в кожному регіоні він свій. І якщо ще обрати постачальника газу можна, то з оператором ГРМ доведеться поки що змиритися.

Годі шукати справедливості в нормах, які сьогодні не на користь споживачів. Інакше як ще назвати положення, коли споживачу за кілька днів аварійної ситуації можуть перерахувати (донарахувати) необлікових обʼємів природного газу на мільйони гривень за номінальною потужністю обладнання, коли підприємство за цей самий період споживало лише на кілька тисяч.

Тоді як не скористатись іншими можливостями, які законодавство все ж таки надає? Тим паче, що їх ефективність перевірено на власному досвіді. Тож розпочнемо.

Продовження: https://e.fdk.net.ua/finansovyy-dyrektor-kompaniyi-2023-9/yak-pidpryyemstvu-peremohty-oblhaz-praktychnyy-keys