Перевірка контрагента

Перевірка контрагента на доброчесність:

    Кожного разу, починаючи співпрацю із новими контрагентами, відповідальні за це працівники та керівники системних компаній стають героями Шекспірівського шедевру та ставлять собі одне і те ж питання: «Бути чи не бути?» трансформуючи його у своє: «Співпрацювати чи не співпрацювати?». Начебто все зрозуміло і запитання щодо відмови від співпраці має навіть не виникати, адже логіка говорить, що маючи більшу кількість клієнтів – будемо мати більший товарообіг, що у свою чергу приведе до збільшення об’ємів продажів, що позитивно позначиться на річній звітності підприємства, і як результат – усі, від менеджера із продажу до засновника підприємства, будуть задоволені.

    Проте, в реаліях сучасного стану економіки України, суб’єкти підприємницької діяльності дедалі частіше стають жертвами співпраці із недобросовісними контрагентами, результатами якої, як правило, являються:

  • формування значного обсягу сумнівної дебіторської заборгованості;
  • втрата ТМЦ підприємства;
  • зустрічні звірки підприємства органами ДФС.

    Протягом 72 годин із моменту отримання заявки про перевірку контрагента на доброчесність ми:

  • збираємо детальну інформацію про Вашого контрагента (з усіх публічних джерел);
  • аналізуємо отриману у ході збору інформацію;
  • формуємо інформаційну довідку, в якій міститься інформація щодо контрагента, висновки аналізу та рекомендації, щодо можливої подальшої співпраці і її умов.

    А Ви у свою чергу отримаєте:

  • достовірну інформацію щодо Вашого майбутнього контрагента;
  • рекомендації спеціалістів щодо умов та можливостіризиків співпраці із контрагентом;
  • Інформаційну довідку, яка в разі адміністративних чи судових суперечок із податковими органами може бути використана Вами як доказ належної обачності й обережності.

    Не забувайте, відповідно до доктрини належної обачності й обережності, платник податків не повинен нести відповідальність тільки у випадку, якщо він проявив належну обачність і обережність і йому не було відомо про зловживання своїх контрагентів.

    Вартість послуги «Перевірка контрагента на «надійність» становить – 1500 гривень.

    Пам’ятайте, що комплексний та якісний підхід до перевірки майбутніх бізнес-партнерів, у результаті свого системного застосування протягом тривалого часу призводить до формування бази якісних контрагентів, що у подальшому сприяє зменшенню вірогідності появи негативних наслідків, а також зміцнює показники економічного росту та стабільності.