Податки

Особливістю Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та партнери», яка вирізняє її з-поміж інших адвокатських об’єднань, є унікальний спільний досвід команди як у сфері податкового права, так і податкового планування.

Тобто, кожне запитання клієнта оцінюється не лише з точки зору юридичних, а також і податкових наслідків, що дозволяє максимально оптимізувати якість надаваної юридичної послуги. Широкий спектр інтересів співробітників фірми зумовлює зацікавленість партнерів у роботі, яка потребує значних інтелектуальних навантажень та гарантує нестандартність пропонованих клієнту шляхів вирішення проблеми.

У своїй діяльності фахівці фірми поєднують два принципи: довіра між партнерами та турбота про інтереси клієнта. Вказаний симбіоз дозволяє досягнути максимальної ефективності, оскільки кожна проблема клієнта оцінюється всіма партнерами з точки зору наявності можливих ризиків у будь-якій сфері права.

Жорстка фіскальна політика держави та незнання податкового законодавства змушують нести значні податкові витрати або використовувати способи ухилення від сплати податків. Звичайно ж, це пов’язано з великою кількістю ризиків, починаючи від штрафів та закінчуючи повною втратою бізнесу та притягненням до кримінальної відповідальності.

На відміну від ухилення від сплати податків, податкове планування є абсолютно законним засобом збереження власних коштів.

Необхідність податкового планування зумовлена сучасним нелогічним законодавством, яке передбачає різні податкові режими в залежності від статусу платника податків, напрямків та результатів його фінансово-господарської діяльності, місця реєстрації та організаційної структури.

Адвокатська фірма «Єфімов та партнери» з самого початку своєї діяльності реалізує комплекс послуг у сфері податків. Головне завдання, яке ставить перед собою наша компанія при наданні послуг – це сприяння у підвищенні ефективності бізнесу клієнтів шляхом оптимізації податкових платежів законними способами та зниження податкових ризиків.

Практика Адвокатської фірми «Єфімов та партнери» у сфері податків є дуже різноманітною і охоплює, зокрема:

податковий аналіз договорів;

• експертизу наявної системи та схем оподаткування;

• податкові спори.