Примус до податкових помилок

Вітаю,

нарешті, КМУ разом з Мінреінтеграції спромоглися «створити» той очікуваний Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією (стор.2 Моніторингу від сьогодні).

І відтепер ті платники податку, які з обережності сплачували плату за землю (земельний податок і орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності); податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; екологічний податок; загальне мінімальне податкового зобов’язання, можуть подати контролюючому органу уточнюючі декларації і, як те радили податківці, виправити свої помилки, відкоригувати помилково сплачені з 01.03.2022 податки.

Тобто відтепер навіть податківці дозволять сказати, що ті податки, які платники помилково сплатили, не треба було платити.

А ті платники податків, які тих помилок не припускалися, можуть полегшено зітхнути, адже її податківці вже не примушуватимуть помилятися.

Цікаво, яких платників більше: тих, хто вимушено та свідомо помилявся, чи тих, хто помилок таки не робив???

Ми працюємо, надаємо юридичні послуги.

Щодо оплати наших послуг не переймайтеся: МИ НЕМОЖЕМО НЕ ДОМОВИТИСЯ!!! Тим більше у цей час.

Замовте нашу консультацію в один клік. Вам сподобається, як ми консультуємо.

Oleksandr YEFIMOV

Senior Partner, Doctor of Philosophy in Law, associate professor, lawyer, member of the Scientific Advisory Council of the Supreme Court