Чому Вам слід працювати з нами. Причина №1

Вітаємо вас, наші шановні Клієнти!

Починаючи від сьогодні і наступні 8 Моніторингів у Вступному слові я пояснюватиму, чому Вам варто бути нашим Клієнтом.

По-перше, слово «Клієнт» я завжди пишу з великої літери. Навіть у VIBER та WhatsApp.

А, по-друге, клікнувши на нашому сайті (yefimov-partners.com), Ви одразу потрапите на 9 причин, які й пояснюють, чому з нами працює багато Клієнтів та чому Вам це також буде корисно.

Тож, сьогодні перша причина і звучить вона так:

«Комплексний підхід до потреб клієнта: ми надаємо адвокатські, аудиторські послуги, ведемо бухоблік та податковий облік діяльності клієнта».

Якось один Клієнт мені розповів таку історію: звернувся він до адвокатів з проханням про проєкт господарського договору. За якийсь час отримав той проєкт і звернувся до фахівців з оподаткування, щоб ті оцінили податкове навантаження та податкові ризики такого проєкту.

Коли ж Клієнт отримав результат тієї податкової оцінки, то не міг зрозуміти, для чого йому такий проєкт. Податкове навантаження зводило не те, щоб нанівець роботу за таким договором, а й вело до збитків. Водночас цей проєкт договору цілком відповідав чинному законодавству і якісь претензії його розробникам були недоречними.

Коли ж послугу нашому Клієнту надаємо ми, складаємо проєкт договору, врегульовуємо конфлікт з контрагентом, розробляємо схему правовідносин чи господарської операції, навіть складаємо процесуальний документ, то завжди враховуємо не лише правові аспекти, а й податкові та валютні наслідки і ризики, конкурентне законодавство, права інтелектуальної власності, можливість та ефективність фактичного здійснення діяльності та отримання результату, їх економічну доцільність, та, навіть потенційну адміністративну чи кримінальну відповідальність. У нас працюють фахівці у всіх цих сферах і не лише.

Тож, наші послуги є комплексними і потреби «допрацьовувати» результат нашої роботи з фахівцями в інших галузях права не виникає.

Олександр ЄФІМОВ, Старший Партнер