Перевірка характеристик нехарчової продукції у її виробників по-новому

Вітаю Вас!

Про коронавірусну інфекцію (COVID-19, SARS-CoV-2) в Україні та світі не говорив хіба що лінивий. Та воно й зрозуміло. Не кожного ж дня  ми стикаємося з тим, що для боротьби з вірусом держава готова не лише запроторити усіх своїх громадян по домівках, але й пожертвувати економікою країни.

Так, минулого разу ми розповідали, які заходи, в тому числі зі зменшення податкових зобов’язань, запроваджено, аби хоч якось захистити бізнес від негативних наслідків карантину.

Однак, з усією цією «коронавірусною панікою» не варто забувати і про інші законодавчі зміни, які не мають такого тимчасового характеру та діятимуть незалежно від часу дії карантину.

Так, 26 березня 2020 року, набрав чинності Закон України № 367-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» (надалі – Закон).

Зазначений Закон, на думку законодавця, спрямований на зменшення корупційних ризиків у діяльності посадових осіб під час здійснення перевірок, а також на посилення захисту споживачів у разі виявлення на ринку небезпечної нехарчової продукції.

Закон усуває дублювання контролю за окремими видами продукції та уніфікує різновиди перевірок нехарчової продукції; встановлює чіткі й прозорі вимоги до інспекторів органів ринкового нагляду та суб’єктів господарювання щодо переліку та строків надання документів під час проведення перевірки.

Згідно з Законом перевірка характеристик продукції у її виробників здійснюється лише в разі, якщо наявні документально підтверджені підстави вважати, що продукція є небезпечною, становить ризик та/або не відповідає визначеним вимогам унаслідок дій чи бездіяльності виробника такої продукції.

Під час проведення перевірок продукції певного виду (типу), категорії та/або групи забороняється перевіряти іншу продукцію.

Строк проведення перевірки характеристик продукції не може перевищувати у розповсюджувача цієї продукції чотирьох робочих днів, у виробника такої продукції – п’яти робочих днів.

У разі виявлення порушень законодавства у сфері ринкового нагляду передбачається відповідальність суб’єктів господарювання у вигляді штрафів від 14 000, 00 до 340 000, 00 грн.

Кожен штраф оформлюється окремою постановою, яка надсилається суб’єкту господарювання не пізніше наступного робочого дня за днем її оформлення.

Сплатити такий немаленький штраф суб’єкт господарювання зобов’язаний у п’ятнадцятиденний строк з дня отримання постанови про його накладення. У разі несплати штрафу в зазначений строк він стягується в судовому порядку.

Важливо, що з-під дії ринкового нагляду виводяться: ядерні установки, об’єкти, призначені для поводження з радіоактивними відходами, ядерні матеріали, радіоактивні відходи, інші джерела іонізуючого випромінювання; об’єкти будівництва, визначені Законом «Про регулювання містобудівної діяльності»; дорогоцінні метали, дорогоцінне каміння та вироби з нього (ювелірні й побутові).

Отже, з огляду на запровадженні штрафи, виникає цілком логічне і, мабуть, риторичне запитання: «Стало краще чи гірше?»

Катерина Мудровська, помічник адвоката

Підписатись на Моніторинг