Чому Вас слід працювати з нами. Причина №5

Вітаємо вас, наші шановні Клієнти!

Ще одна причина працювати саме з нами. Саме від нас отримувати адвокатські послуги. Причина № 5 з нашого списку, яка пояснює, чому Вам співпрацювати з нами буде комфортно:

«5. За кожним клієнтом ми закріплюємо ключову особу, нашого колегу, який допомагає клієнту правильно формулювати запитання та правильно обирати нашого фахівця для відповіді на запитання».

Уявіть собі, що Ви потрапили до Територіального центру комплектації та соціальної підтримки (це так правильно називається військкомат). Там велика кількість військових, кабінетів, коридорів та процедур. Звичайна людина не дуже розуміється у всіх тих військово-облікових нюансах. Та ще й військові – не ті люди, які звикли посміхатися клієнтам. Та й не клієнт Ви для них.

Уявляєте свій стан???

А тут до Вас підходить такий собі «персональний менеджер» такого ТЦК і СП та, посміхаючись, усе пояснює, супроводжує Вас від одного військового до іншого, допомагає Вам зрозуміти, що ті військові від Вас хочуть… Як результат Ви все робите швидко, зрозуміло та найголовніше, КОМФОРТНО. Наскільки це буває у військкоматі.

У нашій Адвокатській фірмі при укладенні договору ми обов’язково вказуємо контактну особу, яка ЗАВЖДИ з Вами на звʼязку. Вона допоможе Вам сформулювати запитання та організує контакт саме з тим нашим адвокатом, який найкраще розуміється на Вашому питанні.

Хіба це не причина, щоб працювати саме з нами???

Олександр ЄФІМОВ, Старший Партнер

Підписатись на Моніторинг