Перемога у спорі про стягнення вихідної допомоги та компенсації за порушення строків розрахунку з працівником внаслідок його звільнення

Перемога у справі про стягнення вихідної допомоги, середнього заробітку за весь час затримки, інфляційних витрат та 3% річних.

Цьому передувало звільнення Клієнтки у зв’язку з припиненням її повноважень як голови правління ОСББ, що мало б бути проведено на підставі п.5 ч.1 ст.41 КЗпП України (припинення повноважень посадових осіб), а не на підставі п. 9 ч.1 ст.36 КЗпП України  (припинення трудового договору, з підстав, які передбачені іншими законами), вказаного в Наказі.

Саме положення п.5 ч.1 ст.41 КЗпП України є належним формулюванням підстави звільнення Клієнтки, посада якої, за своєю сутністю, належить до переліку посадових осіб.

Запитаєте, яка різниця? У випадку звільнення за п.5 ч.1 ст.41 КЗпП Клієнтка мала право розраховувати на  вихідну допомога у розмірі не менше ніж шестимісячний середній заробіток.

Тож оскільки в день звільнення необхідні розрахунки не були здійснені, Клієнтка отримала гідну “компенсацію” за очікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *