Чому Вам слід працювати за нами. Причина №9

Вітаємо вас, наші шановні Клієнти!

Остання в нашому списку, але не остання за значенням та і взагалі не остання причина, чому Вам варто працювати з нами та отримувати наші послуги: «9. Наша робота вимірюється в годинах та оплачується за погодинними ставками, але ми завжди домовляємося з клієнтом. Ми не можемо не домовитися.».

Коли в суді ми подаємо докази судових витрат для їх відшкодування нашому Клієнту, судді в більшості випадків «звертають» увагу на вартість години нашої роботи. Це від 2400 грн за годину роботи помічника адвоката до 3500 грн – за годину роботи Старшого Партнера. Наш рекорд стягнення адвокатських витрат на користь нашого клієнта з податківців – 170 тисяч грн.

Зрозуміло, що було би «круто», якби ми «закривали» по 8 годин щодня. Гадаю, судді так і думають, коли читають наш договір. Насправді ж, ситуація зовсім інша.

Клієнт нам завжди оплачує реальний наш час. До того ж Клієнт сам оцінює його реальність. В кінці місяця ми надсилаємо Клієнту звіт і якщо Клієнт ставить під сумнів будь-який рядок у такому звіті, ми цей рядок просто викреслюємо. Ми не витрачаємо час не те що на спори з Клієнтом з цього приводу, а й навіть на пояснення.

Для нас важливо, щоб Клієнт оплачував наші послуги лише з вдячністю за нашу роботу. Інакше в нас не буває.

А ще бувають випадки, коли я пропоную Клієнту оплатити нашу роботу лише за умови, що Клієнту вона сподобалася. З першого разу не усі Клієнти вірять, що так буває. Але так буває…

Тепер Ви розумієте, чому ми не можемо не домовитися?

І чому Вам варто бути нашим Клієнтом також розумієте?

Олександр ЄФІМОВ, Старший Партнер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *