Два майже риторичних запитання до ДФС

Кажуть, що реальності не існує. Є лише наше її бачення. Чули таку думку???ДФС у своїй ІПК від 20.04.2018 р. N 1816/6/99-95-42-03-15/ІПК з назвою, що сама по собі вже дивує «Про відображення в податковому обліку з ПДВ відшкодованих працівниками послуг мобільного зв’язку» дійшла висновку: «якщо платник не може підтвердити виробничий характер телефонних переговорів або телефонні переговори проводилися працівниками в особистих цілях, то згідно з п. 198.5 ст. 198 Кодексу платник зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання». Продовжити читання

Чи можна виграти справу в суді?

Студенти, як і більшість людей, живуть у стереотипах. Вони постійно думають, що успішний адвокат – це той, хто виграє справи в суді. І ніяк при цьому не хочуть (чи не можуть) зрозуміти, що «виграти» – це усього лиш слово, яке сприймати можна не завжди позитивно. Продовжити читання

ОБЕРЕЖНО: за СПАМи каратимуть штрафом

Пробували колись поцікавитися у мобільного оператора про те, які додаткові послуги (включаючи контент-послуги) Ви нібито замовили і отримуєте? А послідкувати, куди з Вашого рахунку у мобільного оператора діваються кошти пробували? Мабуть здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що такі послуги Вам вже деякий час надаються і Ви їх регулярно оплачуєте. По 2-3 грн. щодня. А може й більше. Продовжити читання

Шедевр – це думка ДФС, вирвана з контексту

Завжди знав і завжди дивувався вмінню ДФС робити нібито логічні але абсурдні висновки. Логічні вони тому, що за контекстом ніби усе виглядає логічним. Абсурдні вони тому, що поза контекстом навіть уявити собі неможливо, як до такого висновку взагалі можна було дійти.В ІПК на стор.2 сьогоднішнього Моніторингу є такий висновок: «Списання дебіторської заборгованості з метою оподаткування ПДВ вважається іншим видом компенсації вартості поставлених товарів (послуг)».
Я в захваті, а ВИ???

Те, що від держави – не благо, а від роботодавця – благо

Скажіть, будь ласка, якщо ВАМ щось не потрібно, але існує обов’язок це зробити, то воно стає ВАМ потрібним? А може стає ВАМ потрібним в залежності від того, хто саме цей обов’язок встановив? Якщо на робочому місці ВИ повинні бути одягнені в одяг зеленого кольору, то для ВАС має значення, хто саме цей обов’язок для ВАС установив: законо- чи роботодавець? Чи має значення те, хочеться ВАМ чи не хочеться в такому разі вдягатися в зелене? Продовжити читання