Найправдивіша напівправда!

Ремарк колись написав: «Немає нічого більш правдивого за напівправду».

А от і приклад: НБУ у листі від 26.05.2017 р. № 25-0008/37888 (стор.3 Моніторингу) вказує  що «відповідно до статті 64 Закону про банки та пункту 3.7 Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці 1 інформацію, у тому числі, яка становить банківську таємницю, банки зобов’язані надати безоплатно протягом десяти робочих днів з дня отримання запиту іншого банку». Продовжити читання

Ліцензована діяльність та договір ЦПХ з фізособами

Опубліковано матеріал щодо того,  чи можуть громадяни, які не є суб’єктами господарювання, надавати за договорами ЦПХ послуги чи виконувати роботи, які належать до ліцензованих видів діяльності чи на провадження яких потрібен спеціальний дозвіл/ліцензія.

http://yefimov.com.ua/?p=2319

Керівник ГО без зарплати: чи можливо?

Питання: Наразі з’явилося багато громадських організацій, реєструється багато ОСББ. Цікавить питання: чи може керівник ГО бути без зарплати? Є таке поняття як «робота на громадських засадах». Що це таке? Чи може керівник ГО працювати на громадських засадах» без зарплати? Та чи стосується це ОСББ?
www.yefimov.com.ua/?p=2321

Кого мають перевіряти податківці?

Фазиль Іскандер в «Кроликах та удавах» у вуста одного з персонажів вклав таку думку: «Навіть підозрюючи когось у скоєнні злочину, не можна його підслуховувати тому, що підозри можуть не виправдатися, а метод може вкоренитися. Я хочу сказати, що кожен, хто підслуховує, може сказати: «А я його підозрював у вчинені злочину». Підслуховувати можна и потрібно лише в тому випадку, коли ти абсолютно упевнений в тому, що маєш справу зі злочинцем».

От якби податківці мали таку ж думку щодо платників податків і приходили на перевірки не просто до тих, до кого їм заманеться, і навіть не до тих, кого вони підозрюють, а йшли лише до тих, хто дійсно ухиляється.

Утопія???

Яким має бути справжній закон?

Якими би хотілося бачити закони???

У Пауло Коельо в «Мактубі» є така історія: Декілька єврейських мудреців вирішили створити найкращу конституцію у світі. Якщо за той час, протягом якого можна простояти на одній нозі, хтось зуміє сформулювати закони, призначені управляти поведінкою людини, цей «хтось» буде визнаний наймудрішим з мудрих. Наймудрішим визнали рабина Гіллеля, який, балансуючи на одній нозі, сказав: «Не роби своєму ближньому того, чого не хотів би, щоб робили тобі. Такий Закон. Усе інше – юридичні коментарі».

Цікаво, чи багато законів у нас би залишилося, якщо би їх «профільтрувати» через цей ЗАКОН??? А ще цікаво, скільки законів народні депутати приймають, керуючись таким підходом???