Придністров’я як низькоподаткова юрисдикція

Питання: Запитання стосовно п.140.5.51… ПКУ.

1) З якої дати цей пункт вступає в дію: з 01.07.2020 чи з 23.05.2020?

2) Стосується ця норма всіх підприємств без виключень, працюючих з нерезидентами, які відповідають критеріям, установленим п/п.39.2.1.2?

3) В реєстр «низькоподаткових» юрисдикцій включено Молдову. А як бути с Придністровською Молдавською Республікою? Продовжити читання

Форвардний контракт і ПДВ

Питання: Підприємство, платник податку на прибуток та ПДВ, реалізує майнові права на нежитлові приміщення, які є об’єктом оподаткування ПДВ за ставкою 20%. Разом з тим підприємство, через товарну біржу, укладає з КУА Форвардні контракти, згідно з якими зобов’язується у майбутньому в установлений строк передати базовий актив у власність покупця на визначених умовах. Вартість форвардного контракту без ПДВ відповідно до пп.196.1.1 п.196.1 ст.196 р.V ПКУ. Продовжити читання

Захищаємось від недобросовісної конкуренції

Вітаємо Вас!

Якось до нас звернувся Клієнт з приводу поширення на prozorro.gov.ua його ж конкурентом неправдивої інформації на кшталт «продукція неякісна», «працівники некваліфіковані», «радимо не укладати з таким підприємством договір на закупівлю» і т.д. А для Клієнта з відомим брендом такі недобросовісні дії можуть значно шкодити його репутації. Нами була підготована вмотивована заява до Антимонопольного комітету України щодо акту недобросовісної конкуренції, і ось минулого тижня отримано попереднє подання, згідно з яким АМКУ має намір притягнути горе-конкурента до відповідальності за акт дискредитації суб’єкта господарювання та накласти штраф до 5% доходу (виручки) за попередній фінрік. Продовжити читання

Як підтвертиди джерела походження коштів

Питання: ТОВ (платник єдиного податку на 3 групі за ставкою 5%) уклало нотаріально засвідчений договір продажу нежитлової нерухомості (Крим) з фізичною особою, зареєстрованою в Києві. Покупець перерахував кошти після купівлі нерухомості на рахунок ТОВ зі свого рахунку в українському банку. Оплатив вже більше половини обумовленої в договорі ціни. Продовжити читання